Naši obchodní partneri
AquaCity.jpg
Exisport.jpg
Exisport-zdravsie-Slovensko.jpg
Hotel-Kukucka.jpg
Humno.jpg
MAX.png
Nestville.png
Peugeot.jpg
Rodeny-slovak.jpg
SuperDRIVE.jpg
AquaCity.jpg
Exisport.jpg
Exisport-zdravsie-Slovensko.jpg
Hotel-Kukucka.jpg
Humno.jpg
MAX.png
Nestville.png
Peugeot.jpg
Rodeny-slovak.jpg
SuperDRIVE.jpg
Aktuálne máme dostnupné na eshope len niektoré produkty. Za pochopenie vopred ďakujeme.
Acc šumivé tablety 200mg 20tbl

Acc šumivé tablety 200mg 20tbl

Pri ochoreniach dýchacích ciest.

Vaša cena:
4,57€ s DPH

Cena pre členov:
4,34€ s DPH

Bežná cena v lekárni:
5,26€ s DPH
Kód: 3406
Dostupnosť: Nie je skladom
ŠUKL: 32564
Súvisiace produkty
Stoptussin kvapky 25ml

Stoptussin kvapky 25ml

3,45€ s DPH
Stoptussin 2x10tbl

Stoptussin 2x10tbl

3,46€ s DPH

Liek sa užíva na liečbu všetkých ochorení dýchacích ciest, ktoré sú sprevádzané intenzívnou tvorbou hustého väzkého hlienu.
Bez porady s lekárom môžu liek užívať dospelí alebo ho možno podávať deťom od 6 rokov pri ochoreniach dýchacích ciest, ako sú akútny zápal priedušiek, hrtana, priedušnice, chrípka a dráždivý kašeľ pri prechladnutí. Na odporúčanie lekára sa užíva pri chronických zápaloch priedušiek, hrtana, priedušnice, prieduškovej astme, bronchiolitíde (zápal priedušničiek), mukoviscidóze (cystická fibróza, vrodená porucha skvapalňovania hlienov), rozdutí pľúc, bronchiektáziách (rozšírenie priedušiek), predoperačných a pooperačných stavoch spojených s väčšou tvorbou väzkého hlienu v dýchacích cestách a pri liečbe zápalu hrtana, akútnej a chronickej sinusitíde (zápal prínosových dutín) a seróznej a exudatívnej otitíde (zápal stredného ucha) s výpotkom.

Bežné dávkovanie lieku je 2-3 tabliet denne rozdelených v 1-3 jednotlivých dávkach (deti od 6 do 14 rokov 1 tableta 2x denne; deti od 2 do 5 rokov 1/2 tablety 2–3x denne). Liečba sa má začať nižšími dávkami a postupne ich zvyšovať. Liek sa užíva po jedle. Šumivá tableta sa krátko pred užitím rozpustí v pohári, ktorý je do polovice naplnený vodou (asi 1 dcl). Rozpustená šumivá tableta sa má užiť krátko po príprave. Počas užívania lieku sa odporúča zvýšený prívod tekutín, keďže podporujú účinok lieku. Liek sa nemá podávať deťom do 2 rokov pre vysoký obsah liečiva.