Naši obchodní partneri
AquaCity.jpg
Exisport.jpg
Exisport-zdravsie-Slovensko.jpg
Hotel-Kukucka.jpg
Humno.jpg
MAX.png
Nestville.png
Peugeot.jpg
Rodeny-slovak.jpg
SuperDRIVE.jpg
AquaCity.jpg
Exisport.jpg
Exisport-zdravsie-Slovensko.jpg
Hotel-Kukucka.jpg
Humno.jpg
MAX.png
Nestville.png
Peugeot.jpg
Rodeny-slovak.jpg
SuperDRIVE.jpg
Aktuálne máme dostnupné na eshope len niektoré produkty. Za pochopenie vopred ďakujeme.
ACC Baby, perorálny roztok 100ml

ACC Baby, perorálny roztok 100ml

Skvapalňuje hlien v dýchacích cestách a uľahčuje jeho vykašliavanie pri ochoreniach dýchacích ciest, pri ktorých sa tvorí hustý hlien.

Vaša cena:
3,38€ s DPH

Cena pre členov:
3,21€ s DPH

Bežná cena v lekárni:
3,89€ s DPH
Kód: 3047
Dostupnosť: Nie je skladom
ŠUKL: 2930A
Výrobca: Sandoz

ACC BABY perorálny roztok skvapalňuje hlien vo vašich dýchacích cestách a uľahčuje jeho vykašliavanie pri ochoreniach dýchacích ciest, pri ktorých sa tvorí hustý hlien.

ACC BABY perorálny roztok sa užíva po jedle. Môže sa podávať pomocou striekačky alebo odmerného pohárika, ktoré sú súčasťou balenia. Liek sa odporúča užívať u dospelých a dospievajúcich vo veku nad 14 rokov v množstve 10 ml perorálneho roztoku 2-3x denne. U detí a dospievajúcich vo veku od 6 do 14 rokov sa odporúča 10 ml perorálneho roztoku 2x denne. U detí vo veku od 2 do 5 rokov sa odporúča 5 ml perorálneho roztoku 2-3x denne. Deti vo veku do 2 rokov 2,5 ml roztoku 2-3x denne, čo zodpovedá 100–150 mg acetylcysteínu denne. Dieťaťu sa môže roztok podať striekačkou priamo do úst (má pri tom sedieť vzpriamene) alebo sa môže striekačka vyprázdniť na lyžičku. Striekačku je najlepšie vyprázdňovať pomaly do úst hneď za bradou, takže dieťa nemôže nesprávne prehltnúť. Dávkovaciu striekačku je potrebné po každom podaní vyčistiť tak, že sa niekoľkokrát naplní čistou vodou a zase vyprázdni. Roztok sa nemá užívať dlhšie ako 4-5 dní bez odporúčania lekára. Počas gravidity a laktácie, sa nemá liek užívať. Liek sa môže používať u detí mladších ako 2 roky len pod lekárskym dozorom.